Strona główna Oferta hurtowni GSM O firmie TELEFONIKA Promocje Kontakt

Telefonika
Białystok to wyspecjalizowana hurtownia akcesoriów GSM  funkcjonuje na rynku akcesoriów GSM od 2003 roku i swoim zasięgiem docieramy do odbiorców z całego kraju. Obsługujemy klientów hurtowych i detalicznych.

Oferujemy tylko marki sprawdzone takie jak:  GT, Myphone, Forcell, Forever, Extreme , Telone, Tellme, Sox, Chic, Samsung, HTC, Sony, Motorola, Nokia,  też innych światowych liderów.

Obserwując tendencje światowe i zmiany na polskim rynku i rozwój technologii - nasz asortyment jest nieustannie rozszerzany.

Klientom zapewniamy obsługę na wysokim poziomie. Wiemy, iż zaufanie naszych klientów, którzy do nas wracają,  zyskaliśmy dzięki profesjonalnej obsłudze, fachowemu doradztwu, szerokiej ofercie, szybkiej i terminowej dostawie naszych produktów.

Reklamacje wymieniamy od ręki.

 Koncentrujemy się na tym, by nasi klienci byli zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. W działaniach kierujemy się zasadami uczciwej rywalizacji rynkowej, a każdy kto z nami współpracuje o tym zaświadczy.


hurtownia GSM


Strona główna Oferta hurtowni GSM O firmie TELEFONIKA Promocje Kontakt
Aktualny PageRank strony tele-fonika.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO
Telefonika HURTOWNIA GSM - posiadamy w asortymencie akcesoria GSM : telefony komórkowe, karty startowe, karty zdrapki, karty pamięci, ładowarki, baterie, pokrowce, kabury, wsuwki z neoprenu, obudowy, transmitery FM, ładowarki, uchwyty, inne akcesoria GSM, futerały, anteny, kable USB, prepaid, konektory do modemów. Prowadzimy głównie sprzedaż hurtową na miejscu i wysyłkową, akcesoria GSM sprzedajemy w detalu jedynie w siedzibie firmy.